Beats

 رابطه بین بیتس و مشتریهاش و تأثیر بیتس بر صنعت هدفون


در مورد مشتری هاش، بیتس فقط 1 هدفون نمی فروشه، بیتس ترکیبی از هدفون و فشن رو می فروشه. اگر کسی تصور کنه که هدفون های این برند رو فقط برای کیفیت داره می خره، خب کلاه بزرگی سرش رفته. ولی اگر کسی به دنبال ترکیبی از کیفیت صدا و خواص فشن بودن هست، خب خرید خیلی غیر منطقی نکرده.


اما بیتس جدا از مشتریاش، 2 تأثیر کلی روی صنعت و بازار هدفون گذاشت.  تأثیر بسیار منفی این برند این بود که با موفقیت بیتس، بقیه برندها هم سعی در تقلید از روند بیتس کردن. نتیجه اینکه موجی از هدفون ها وارد بازار شدن که بیس های اغراق شده و فرکانس های کاملاً دست کاری شده رو تحویل مشتری میدادن.


اما بیتس به صورت ناخواسته 1 تأثیر مثبت هم بر صنعت هدفون گذاشت. بیتس هنجارهای مردم در پرداخت مبالغ بالا برای هدفون رو شکست. تا قبل از بیتس این فقط آئودیوفیل ها بودن که پرداخت بالای 200 دلار برای هدفون براشون امری خیلی عادی بود. مردم عادی به زور حتی 50 دلار برای هدفون خرج می کردن. ولی بیتس قبح این قضیه رو در چشم عوام شکست. حالا این قضیه چطور به سود کل صنعت هدفون تموم شده؟ باید بگم خیلی از این افرادی که تازه فهمیدن می شه بالای 200 دلار هم برای هدفون پول داد، شروع کردن به تحقیق کردن. اونها فهمیدن که ای دل غافل، بیتس نصف پولی که ازشون با نام کیفیت صدا می گیره رو هم حتی براشون کارایی نداره. برای همین این افرادی که حالا حاضر بودن بودن بالای 200 دلار پول هدفون بدن، شروع کردن به خرید از برندهای بهتر و مدل های بهتر. اینطوری شد که صنعت هدفون از برندی مثل بیتس سود برد 

Beats solo 2
توقف تولید
نمایش سریع

Beats solo 2

0تومان

..

Beats wireless
توقف تولید
نمایش سریع

Beats wireless

0تومان

..

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)